SPOŠTOVANI, SPLENA STRAN ŠOLE VOŽNJE RELAX JE ZARADI PRENOVE TRENUTNO NEDOSEGLJIVA.

ZA VSE INFORMACIJE SMO VAM VSELEJ NA VOLJO na dežurnih tel. št.: 041 522 614, 031 209 113, 040 973 565
ali preko e pošte na naslovih: branko.kremzer@relax.si, aleksander.arnus@relax.si, ana.cresnik@relax.si

VODSTVO ŠOLE VOŽNJE RELAX:

Branko Kremzer, mag.
direktor družbe Relax Trans d.o.o.,
Strokovni vodja šole vožnje

041 522 614
branko.kremzer@relax.si
Aleksander Arnuš, dipl. inž. prom.
pomočnik direktorja Relax Trans d. o. o.,
Strokovni vodja šole vožnje Relax

031 209 113
aleksander.arnus@relax.si
Oto Ramšak
Vodja šol vožnje Relax zahod,
učitelj predpisov CPP, učitelj vožnje B

041 550 873
oto.ramsak@relax.si
Ana Črešnik
Administracija: šola vožnje
ZAH SLO, prevozi, APC

02 88 79 104,040 973 565
ana.cresnik@relax.si
Jolanda Hentak Majcen, dipl. inž. str.
Administracija ŠV VZH SLO
031 306 086
jolanda.hentak@relax.si

ŠOLA VOŽNJE RELAX ZAHOD (MUTA, DRAVOGRAD, SLOVENJ GRADEC, RAVNE NA KOROŠKEM, DRAVOGRAD)::

Oto Ramšak
041 550 873
oto.ramsak@relax.si
Sašo Jehart, ing. avt.
040 776 036
saso.jehart@relax.si
Tomaž Miglič
041 257 701
tomaz.miglic@gmail.com
Jani Jerlah
031 688 119
jani.jerlah@gmail.com
Smiljan Slemenjak, ing. str.
041 717 801
smiljan.slemenjak@relax.si
Petra Polovšak, dipl. org.
031-366-053
petra.polovsak@gmail.com
Igor Golob
041-740-125
igorr.golob@gmail.com

ŠOLA VOŽNJE RELAX VZHOD (MARIBOR, PTUJ, SLOVENSKA BISTRICA, MURSKA SOBOTA:

Boris Genc, inž. prom.
040 473 509
boris.genc@triera.net
Dejan Klančnik, dipl. var. inž.
040 255 695
dejan.klancnik@relax.si
Ivica Žganec
040 801 241
zganec.ves@gmail.com
Rok Kožuh
041 384 804
rok.kozuh@gmail.com
Sandra Rošar, dipl. ekon.
031 895 716
sandra.rosar@relax.si
Teja Irgolič, dipl. market..
031 467 120
teja.irgolic@relax.si
Zoran Podvršnik
041 792-689
z.podvrsnik@gmail.com
Stanislav Hentak
031 468 441
stanko.hentak@gmail.com
Iztok Hakl, letalski meteorolog
041 615 835
ekomark@siol.net
Eva Čeru, prof. slov.
031 644 310
eva.ceru@relax.si

ŠOLA VOŽNJE ILIRSKA BISTRICA, POSTOJNA, IDRIJA:

Ines Urh, dipl. ing. prom.
041 333 187
asrelax@siol.com
inesurh1@gmail.com
Negro Ernest
040 378 740
negro.ernest@gmail.com
Iztok Kržišnik
041 407 307
iztokkrzisnik1@gmail.com
Uroš Rudolf
041 252 325
uros.rudolf@relax.si

ŠOLA VOŽNJE RELAX VELENJE, MOZIRJE (FRANŠIZA):

Bego Okanovič
041-227-133
bego@plomos.si